0526020141
בחרו עמוד

אנימציה

אנימציה מה זה ?

אנימציה זה מוסג שיש לו הרבה מאוד פירושים כמו גם סוגים שונים.

אנימציה זה בעצם כלי להעביר מסר מסוים לאדם אחר בצורה חדישה, ברורה ודמיונית.

הרי אנחנו לא יכולים לצלם דברים שלא באמת נמצאים כמו מפלצת או חייה שנכחדה.

האנימציה עוזרת לנו להמחיש טוב יותר כל דבר שאנחנו רוצים. כולנו מכירים את הקומיקס של סופרמן או באטמן , זה סוג אנימציה אשר נמצאת על דף ולא בדיגיטלי .

מאז שהאנימציה של הקומיקס יצאה עבר המון זמן והעולם התקדם( גם חברות הקומיקס התקדמו כמובן ) וכרגע האנימציה מיוצרת במורה ממוחשב.

כבר לא יושבים שעות ומצירים את הדמות בהרבה מאוד פוזות. כל זה עושה היום מחשב ותוכנות שונות כמו IllustratorAfter Effects ו Sony Vegas ועוד…  

למה אנימציה מועילה ?

אנימצית מפלצת גיף

כל אחד מאיתנו בילדות היה רואה הרבה סרטים מצוירים שזה גם סוג של אנימציה.

נכון להיום גם כמבוגרים אנחנו אוהבים לראות סרטים מצוירים אם הילדים ואפילו לבד.

אפילו מחקרים מוכיחים שאנחנו נתקעים יותר על סרטון אנימציה של פרסומת מאשר על סרטוני וידאו רגיל.

הרי זה ברור כשאנחנו מסתכלים על משהוא בטלוויזיה או באינטרנט אנחנו רוצים שזה יהיה מעניין, כי אם לא אנחנו מעבירים ערוץ או סרטון 

אנימציה ילדה

האם סרטון אנימציה עוזר לקידום העסק ?

במילה אחת כן ואפילו כן מאוד.

אבל זה לא קל כמו שזה נשמע, כדי שסרטון האנימציה יהיה אפקטיבי לעסק, התסריט שנכתב חייב להיות מושלם !!! הסרטון יופץ באינטרנט יהיה באתר בערוצי היוטוב שלך…. 

אני לא הייתי נותן למישהו מתחיל ליצר לי סרטון תדמית לעסק. סרטון זה יהיה הפנים שלי ושל העסק שלי ואני לא הייתי רוצה שהוא יהיה פחות ממושלם.

בהפקת סרטון אנימציה יש הרבה חוקים שצריך לעקוב ולעשות, ולא בטוח שעורך לא מיומן יודע לעשות בצורה הטובה ביותר.

רוצים סרטון תדמית לעסק?   לדוגמאות – לחץ כאן

מה חשוב בסרטון תדמית לעסק ?

בסרטון תדמית כמו בכל סרטון רגיל הכי חשוב זה להשאיר את הצופה שלנו על הסרטון, עם זה בעזרת אפקטים, אנימציה או כל דבר אחר שיכול לעניין אותו להמשיך לצפות.

מאוד מאוד חשוב בתחילת הסרטון ליצר בעיה שהלקוח הפוטנציאלי מזדה איתה וימשיך לצפות בסרטון כדי לראות את הפתרון של הבעיה המוצגת ( שזו בעצם גם הבעיה שלו ).

חשוב ליצר פתרון טוב לאחר הסצנה הראשונה ( הבעיה ). בסצנה הזאת צריך להראות את המוצר או השירות, היתרונות שלו ולפרט כמה זה מועיל ללקוח הפוטנציאלי שלנו. וכמובן לא לשכוח בסצנה האחרונה לרשום פרטים שלנו כגון טל, אתר, מייל וכל דרך אפשרית שהלקוח יצור קשר. 

אצל מי כדאי לעשות סרטון אנימציה לעסק ?

יש המון חברות היום בשוק. הרבה מהם זה אנשים פרטיים שרכשו תוכנה שהם לא ממש יודעים להשתמש ומציעים לעסקים סרטוני תדמית ( אני לא צריך להסביר אך איראה הסרטון בסוף).

יש הרבה חברות שגובות סכומים מטורפים על סרטוני תדמית שהם עושים.

את האמת להגיד רוב היצירות שלהם זה יצירות מופת אבל לא לשכוח שהעלויות מתחילות מ 10000 שח'. כמובן שאם יש לנו עסק טוב וזה בתקציב, אני מציע לא לחשוב הרבה ולעשות.

ויש אותנו SIM שיווק חכם באינטרנט . אצלנו כל העבודות נעשות במקצועיות על ידי צוות עורכים בעלי ניסיון של שנים.